Katalog Wellness

Pro kompletní nabídku Wellness výrobků se podívejte na oficiálních stránkách Oriflame zde

 

Balíček Wellness pro ženy

Balíček wellnesss pro ženy

Pomůžeme Vám, abyste se letos na jaře cítila a zároveň vypadala skvěle! Balíček Wellness pro ženy působí pod povrchem pleti, kde se objevují první znaky jejího stárnutí, a vyhlazuje a hydratuje pleť zevnitř. Unikátní antioxidant astaxanthin, získaný ze švédské ostrovní řasy, je prokazatelně 100 násobně silnější než běžné antioxidanty jako vitamín E. Balíček Wellness pro ženy také obsahuje Omega 3, podporující mozkové a kardiovaskulární funkce. Vyvážená kombinace multivitaminů a minerálů je posílená kyselinou listovou, kalciem a železem tak, aby naplnila specifické denní potřeby ženského těla. Přesně to, co potřebujete proti jarní únavě! Balíček Wellness pro ženy: - vyhlazuje pleť a zlepšuje hladinu hydratace zevnitř - poskytuje tělu nezbytné vitamíny a minerály - podporuje mozkové a kardiovaskulární funkce Balíček Wellness pro ženy obsahuje 21 jednotlivě balených sáčků pro snadné dávkování. Doporučujeme užívat obsah jednoho sáčku denně po hlavním jídle. Obsah jednoho sáčku: 1x Švédský komplex pro krásu (astaxanthin) 2x Omega 3 1x Komplex multivitaminů a minerálů pro muže Dávka na 21 dní. (ušetříte 20% v porovnání s koupí jednotlivých balení/denní dávkou)

Balíček Wellness pro muže

Balíček wellnesss pro mužeBalíček Wellness pro muže obsahuje astaxanthin, silný antioxidant pocházející ze švédské ostrovní řasy, jehož použití v klinických testech prokázalo výrazné zlepšení svalové síly a vytrvalosti. Kromě astaxanthinu obsahuje balíček Wellness pro muže i Omega 3, která podporuje mozkové a kardiovaskulární funkce. Nezbytné vitamíny a minerály jako selen a hořčík podporující zdraví a výkonnost. Balíček Wellness pro muže: - zlepšuje svalovou sílu a vytrvalost - poskytuje tělu zásadní vitamíny a minerály - podporuje mozkové a kardiovaskulární funkce Balíček Wellness pro muže obsahuje 21 jednotlivě balených sáčků pro snadné dávkování. Doporučujeme užívat obsah jednoho sáčku denně po hlavním jídle. Obsah jednoho sáčku: 1x Švédský komplex pro krásu (astaxanthin) 2x Omega 3 1x Komplex multivitamínů a minerálů pro muže Dávka na 21 dní. (ušetříte 20% v porovnání s koupí jednotlivých balení/denní dávkou)

Švédský komplex pro krásu

Švédský komplex pro krásuŠvédský komplex pro krásu obsahuje astaxanthin, účinný antioxidant ze švédské ostrovní řasy, který prokazatelně chrání přirozenou krásu pleti a zvyšuje svalovou výkonnost.
Dávka na 30 dní.

 

 

Komplex multivitaminů a minerálů pro muže

Komplex multivitaminů a minerálů pro mužePečlivě vyvážená kombinace 12 vitamínů a 6 minerálů je speciálně vyvinuta tak, aby naplnila specifické potřeby mužského těla. Složení doplňuje obsah selenu a hořčíku, který podporuje výkonnost a zdraví.
Dávka na 60 dní.

 

 

Komplex multivitaminů a minerálů pro ženy

Komplex multivitaminů a minerálů pro ženyDobře vyvážená kombinace 12 vitamínů a 7 minerálů, která podporuje vitalitu a zdraví. Je navíc posílena obsahem kyseliny listové, kalcia a železa tak, aby naplnila specifické potřeby ženského těla.
Dávka na 60 dnů.
Není určeno pro muže!

 

Omega 3

Omega 3

Vysoce kvalitní přírodní rybí tuk obsahující omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA pro krásu a zdraví. Omega 3 mastné kyseliny jsou pokládány za prostředek vyhlazující pleť a zvyšující hladinu její hydratace. Studie také dokládají, že omega 3 podporuje mozkové a kardiovaskulární funkce.
Dávka na 30 dní.