Oriflame Beauty - Nehty Bílý lak pro francouzskou manikúru

Kód:18929 BO: 8
138 Kč

Štěteček je velice chytře řešený, je totiž úzký a proto se s ním vhled francouzské manikůry vytváří velice snadno i bez nehtových šablonek. Sama ho používám a pokud nechcete mít zničené nehty od gelových nechtů a přesto mít krásně upravené ruce, je to báječná volba.

Oriflame Beauty - Nehty Gel na nehtová lůžka Oriflame Beauty

Kód:18936 BO: 7

Také se Vám špatně pracuje se zarůstající tvrdou kůží u nehtových lůžek? Pak naneste trochu tohoto gelu, zatlačte kůžičku zpět a odstříhněte zaoblenými nůžtičkami. Jak jednoduché a efektní!

Oriflame Beauty - Nehty

Kód:13775 BO: 9
153 Kč

Pokud patříte k ženám, jako jsem já, pak bude tento produkt Vašim splněným přáním. Při lakování mi ruka vždy trošku ujede, proto je tu tento kouzelný zmizík, díky kterému bude výsledek perfektní, jako od manikérky. Pokud máte obavy, tak musím podotknout, že tuto vychytávku tyčinka namočená do odlakovače opravdu nenahradí!

Giordani Gold - Tvář

Váš obličej bude vypadat po použití tohoto korektoru, jako retušovaná fotka! Dokonalá pomůcka pro zakrytí nedokonalostí pleti!

Giordani Gold - Tvář

Když chci vypadat přirozeně použiji tento make-up a mám jistotu, že se s mojí pletí perfektně vyrovná. Lehce se roztírá a udělá z Vaší pleti samet a to jak na pohled tak na dotek! Pokud necháte make-up dostatečne vstřebat a tvář přepudrujete, tak opravdu nešpiní, jak jsme zvyklé u jiných!

Noční zvláčňující balzám na řasy Giordani Gold

Kód:22762 BO: 5
76 Kč

Chcete-li mít pocit opravdové péče a chcete dát Vašim řasám výživu, pak je tento balzám jasnou variantou. Nanáším ho na řasy každý večer, pči večerní hygieně, zabere to pár vteřin, ale výsledek je evidentní.

Řasy jsou silnější a opravdu dobře se na ně nanáší řasenka.

Objemová řasenka s hřebínkovým aplikátorem

I kamarádky žasly nad mým pohledem a chtěly mít mou řasenku. Lepší důkaz, že je tato řasenka nepostradatelná snad ani neexistuje!

Řasenka s vějířovým efektem Revelation Oriflame Beauty

Tato řasenka nádherně odděluje jednotlivé řasy a vytváří absolutně přirozený vzhled. Působí vzhledem permanentního make-upu na řasy.

HairX Repair

Tato žlutá řada pro revitalizaci vlasů je 100% učinná. Mám delší kudrnaté vlasy, které jsou od přírody suché a mají tendencik třepení. Je dost těžké najít produkt, který by jim pomohl a nestál mnoho peněz. Naštěstí jsem objevila tuto žlutou řadu HairX Repair. Když použiji regenerační šampon, masku, kondicioner, sérum na konečky a na noc ještě noční sérum na regeneraci vlasů, tak mám vlasy vyživené a jemné. Pokud chcete zažít stejnou proměnu, tak tuto řadu používejte 2x týdně a uvidíte, že skutečne regeneruje!

Profesionální štětce

Jsem s nimi velice spokojená. Nepouští chlupy, jsou příjemné na dotyk a pudr, make-up i stíny k nim výborně přilnou. Aplikace je s nimi příjemná, přesná a jednoduchá a přitom všem ještě vykouzlí profesionální nalíčení.