Podsekce:

Jako jedna z mála firem nabízí Oriflame oddělené produkty pro muže a ženy s ohledem na individuální potřeby obou pohlaví. Tedy kombinaci vitamínů a minerálů se zvýšeným obsahem kyseliny listové /umožňuje funkci nervového systému, hormonů a správný růst buněk. Balíček Wellness pro ženy obsahuje navíc kalcium a železo.

Pro aktuální výrobky nezapomeňte sledovat aktuální katalog Oriflame.

Balíček Wellness pro muže je navýšen množstvím silného antioxidantu selenu a hořčíku, kteří jsou dodavatelé energie svalům a mozkovým buňkám.

O ostatních výrobcích si můžete podrobněji přečíst v sekci výrobky Wellness.

  • dopřejte nejen své duši, ale i tělu, co si zaslouší ...
  • jedinečná kvalita produktů
  • vyvinuto ve Švédsku
  • složení je inspirováno přírodou a obsahuje přírodní ingredience
  • účinnost a bezpečnost byla vědecky prokázána v klinických studiích
  • naše přípravky nejsou geneticky modifikovány
  • Vedle nezávislých lékařských a vědeckých poradců ve Švédsku jsou odbornými garanty řady Wellness by Oriflame v České republice:

MUDr. Yvonne Bergerová

Přední dermatoložka a specialistka v prevenci stárnutí pleti Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 1998 se věnuje specializaci korektivní dermatologie zaměřenou na prevenci a korekci degenerativních projevů stárnoucí pokožky. Absolvovala stáž na univerzitě v Mnichově, pravidelně se účastní domácích i zahraničních kongresů zaměřených na prevenci proti stárnutí pleti.
V současné době pracuje v privátní dermatologické ordinaci.

MUDr. Karel Martinek

Sportovní lékař a trenér, místopředseda zdravotní komise Českého olympijského výboru, člen antidopingové komise Českého antidopingového výboru a předseda lékařské komise českého svazu cyklistiky. V roce 1981 dokončil studium medicíny na Lékařské fakultě v Hradci Králové, v letech 1981-84 pracoval na interně ve vojenské nemocnici v Plzni. V letech 1984- 1999 pracoval v Armádním středisku vrcholového sportu DUKLA Praha, kde se setkal s vrcholovým sportem v celé šíři a začal poznávat problematiku jednotlivých druhů sportů. Od roku 2000 pracuje ve vědecko-výzkumném pracovišti vrcholového sportu AČR, kde testuje vrcholové sportovce. Současně působí i jako trenér profesionálních cyklistů. Vystudoval a 4 roky přednášel v trenérské škole při FTSV. Vzhledem ke svému zaměření má velmi blízko k výživě a především k doplňkům stravy.